Plánujeme

 

 Na  jaro 2018   plánujeme  vrh  " F "   

držte nám pěsti, pokud se zadaří už kolem února budeme vědět :-)

 

 

 

Štěnátka odchováváme doma za plného provozu, kdy většinou obývák se změní na jedno velkééé hřiště :)))) a jelikož si myslím že v prvních týdnech štěnátka dostávají základ, krmíme pestrou stravou a to jak kašičkami, ovocem, zeleninou, syrovým masíčkem, přílohami, tak vařeným ale také mají ke chroupkání granulky ( ze začátku namočené ), momentálně krmíme TASTE OF WILD, něco málo z jídelníčku našich štěnátek :)))

 

Naše holky jako mámy :)) ....

Face  jako máma  video  ZDE

Správná bulíčí výchova   ZDE

Aprilka jako máma    ZDE

 

 

Máte zájem o štěnátko z naší chovatelské stanice ?

- vždy si pořádně rozmyslete zda máte na štěnátko opravdu čas a trpělivost, je to závazek na celý život, navíc bulíčci jsou teperamentní, tvrdohlavá stvoření a ne vždy je to s nimi lehké i když časem Vám všechnu Vaši péči a trpělivost  stonásobně vrátí :)))  Štěnátka z naší CHS dáváme pouze do spoluvlastnictví a za daných podmínek pokud tedy i přesto máte o minibulíčího partáka zájem právě od nás neváhejte nás kontaktovat na e-mail:   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ( omlouvám se , ale není v mých silách reagovat obratem a tak odpověd může chvilku tvat, pokud stále neodepisuji prosím kontaktujte mě na FB odkaz  ZDE ). V mailu nám vždy napiště něco o sobě, kde bydlíte ( město ), Vaše cíle, představy, co od minipartáka čekáte, zda máte doma již nějakého 4-nohého partáka,  prostě něco o Vás :))) .....

        Štěnátka od nás odchází od 7 týdně  ( většinou kolem 8 týdne - dle očkování ), jsou očkovaná, několikrát odčervená ( vše mají uvedeno v pet pasu ), čipovaná, každé má svůj Pet pas,  test očí - PLL  a  test sluchu BAER , včetně smlouvy o spoluvlastnictví.  Do začátku od nás dostávají granulky na které jsou zvyklá, misku, deku s vůní maminky :)), oblíbeného plyšáka, obojek, vodítko, nějakou tu dobrůtku a v zimě do povinné výbavy patří světřík :))) ... celoživotní servis, kontakt  je samozřejmostí !

 

_____________________________________________________________